Z ostatniej chwili

"Migawki" Sebastiana Adamusa

2018-01-23 15:00:09 informacje
img

Wystawa fotografii Sebastiana Adamusa pt. "Migawki" jutro, w środę 24 stycznia zostanie pokazana w Zespole Niepublicznych Placówek Oświatowych (ul. Kubiny 10/12). Początek prezentacji o godz. 16.00.
Autor prezentowanych na wystawie zdjęć od ponad dekady zajmuje się fotografią reporterską. Jego zdjęcia były publikowane w wielu dziennikach, magazynach i portalach internetowych. W bogatym portfolio możemy zobaczyć wiele fotografii obrazujących codzienne życie mieszkańców Częstochowy i jej okolic, a także zdjęcia z imprez sportowych czy wielu wydarzeń kulturalnych.
Sebastian Adamus jest nauczycielem Zespołu Niepublicznych Placówek Oświatowych. Prowadzi  Szkolne Koło Fotograficzne "Obiektywni". To jeden z pomysłodawców PARAOLIMPIADY Fotograficzno-Plastycznej. Jest zdobywcą nagród i wyróżnień w wielu konkursach fotograficznych. Jego największy sukces to zakwalifikowanie się do wystawy finałowej konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo w 2013 roku. 
Wystawa zdjęć organizowana przez Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych będzie  imprezą towarzyszącą gali wręczenia nagród w II Paraolimpiadzie Fotograficzno-Plastycznej.
Wydarzenie uzupełni spektakl "Dla Niepodległej" w wykonaniu uczniów szkoły.
Zdjęcie: Jedna z prac autorstwa Sebastiana Adamusa

Page generated in 0.0384 seconds.