Z ostatniej chwili

"Podaj Łapę" - charytatywna impreza z Gwiazdami

2018-03-29 11:36:56 informacje
img

Charytatywna impreza "Podaj Łapę" w niedzielę 8 kwietnia odbędzie się na pl. Biegańskiego. Potrwa w godz. 13.00-19.00. 
Będzie to prawdziwy dzień z gwiazdami i ze wspaniałą zabawą. Wystąpią: Zespół CLARIS, Iga Kozacka, Olek Klepacz wraz z Przedszkolem Artystycznym, Damian Banasiak, Ola i Daniel Kowaccy. Gwiazdą wieczoru będzie FISHER.
Imprezę poprowadzi fantastyczna Basia Michalska wraz z Mateuszem Jarzębiakiem vel. „GÓRAL”. O oprawę muzyczną zadba DJ COMBO oraz ART-TECH. Podczas imprezy odbędą się ciekawe pokazy m.in.  Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Solarnia i Centrum Pracy z Psem SONGO, Studia Tańca Step By Step oraz Stacji Animacja.
- Impreza ma na celu promocję adopcji zwierząt z naszego Schroniska - wyjaśniają organizatorzy. -  Będziemy się starali się wpłynąć na świadomość ludzi, aby nie kupowali zwierząt, tylko podarowali najcenniejszy prezent, jakim jest nowy dom tym porzuconym, skrzywdzonym przez los. Pamiętajcie, że miłości nie da się kupić, ale można ją zaadoptować.
Podczas imprezy będzie można wesprzeć Schronisko zarówno finansowo, jak i darami rzeczowymi takimi jak np. żwirek dla kotów, koce, ręczniki i inne akcesoria dla zwierząt. 
- Zapraszamy już od godziny 13.00! Zaproście Państwo swoich znajomych, żeby było nas jak najwięcej! - zachęcają organizatorzy. 

Page generated in 0.0495 seconds.