Z ostatniej chwili

„CGK” tylko w sieci

2020-04-01 10:08:17 informacje
img

Najnowszy numer bezpłatnego, miejskiego miesięcznika „CGK” ukaże się tylko online. Powodem są względy bezpieczeństwa związane z obecną sytuacją - informuje Marcin Breczko z Biura Prasowego Urzędu Miasta. 
Pismo wydawane przez Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta  dotychczas wychodziło w dwóch wersjach, poza elektroniczną - także w papierowej, w nakładzie 12 tysięcy egzemplarzy.  
Względy bezpieczeństwa związane z koronawirusem sprawiły, że kwietniowy numer miesięcznika będzie dostępny tylko online, jak zwykle na stronie http://www.cgk.czestochowa.pl  Tam będzie też można pobrać sobie plik z magazynem w formacie PDF.
W kwietniowym wydaniu - m.in. informacje o sytuacji epidemiologicznej w Częstochowie. W kontekście wyzwań związanych z koronawirusem przyda się także porcja linków pomocnych w zdalnej edukacji. Poza tym w numerze dalsza prezentacja trwającego miejskiego projektu „Twarze Przyszłości”, związanego z jubileuszem 800-lecia pisanej wzmianki o Częstochowie. Na stronach „CGK” spotkamy się m.in. z Bartoszem Mireckim, Łukaszem Gawronem oraz Tomaszem Florczykiem – członkiem kapituły projektu. Prócz tego stałe rubryki – „Spacer z Julkiem”, „Jurajska Akademia” czy „Foto kwestionariusz”.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0127 seconds.