Z ostatniej chwili

„Ukochany spod poduszki” – muzyczne Andrzejki w Teatrze

2023-11-30 11:52:54 informacje
img

W andrzejkowy wieczór, dwie przyjaciółki spotykają się, by snuć marzenia o wybranku serca, powspominać i …powróżyć. Wszak tradycji musi stać się zadość i jest duża szansa, że spod poduszki wreszcie uda się wyciągnąć kartkę z imieniem tego jedynego… Mężczyzny, wokół którego krążą natrętne, choć przyjemne myśli.

– Zapraszamy na muzyczne Andrzejki – zachęca Teatr im. A. Mickiewicza  – Bądźcie przygotowani na dodatkowe atrakcje i nie chodzi tutaj o lanie wosku. Być może ktoś z Was zupełnie przypadkiem zostanie wciągnięty w wir andrzejkowych wróżb, które przygotują bohaterki tego zamieszania.

Zaśpiewają i zaimprowizują Marta Honzatko i Iwona Chołuj, a towarzyszyć im będzie dwóch muzyków: Michał Rorat i Sebastian Janik

Usłyszymy m.in. teksty Mariana Hemara („Dieta”, „Krzyżówka”),  utwór „Millord” Edith Piaf, chłodny wieczór rozgrzeje również „Pogoda ducha” z repertuaru Hanny Banaszak. Wspólnie z naszymi aktorkami zastanowimy się „Gdzie ci mężczyźni”. W programie koncertu znajdą się również utwory Kayah, Agnieszki Osieckiej oraz Anny Jantar.

Początek dziś, w czwartek 30 listopada o godz. 19.00.

Tekst ilustruje obraz Henryka Siemiradzkiego „Noc św. Andrzeja – Wróżbita”

Ilustracja: Wikipedia

Page generated in 0.0171 seconds.