Z ostatniej chwili

„Uśmiech dla służb”

2020-03-24 10:15:54 informacje
img

„Uśmiech dla służb” - to zorganizowany przez Policję konkurs plastyczny promujący akcję „Zostań w domu” oraz mający wesprzeć służby i instytucje działające na rzecz walki z pandemią. Zgłoszenia - wyłącznie drogą mailową - są przyjmowane do 10 kwietnia.
W konkursie mogą wziąć udział uczennice i uczniowie szkół podstawowych z terenu podległego Komendzie Miejskiej Policji. Jego celem jest wparcie służb i instytucji podejmujących działania na rzecz walki z koronawirusem, promocja ich pozytywnego wizerunku oraz propagowanie akcji „Zostań w domu”, w tym higienicznego stylu życia.
Prace powinny być wykonane dowolną techniką, w formacie A4 lub A3. Mają przedstawiać służby w walce z pandemią lub higieniczny styl życia. Każdy uczestnik może wykonać tylko jeden projekt.
Prace należy przesyłać do 10 kwietnia, w formie dokumentacji zdjęciowej na adres daniel.zych@czestochowa.ka.policja.gov.pl lub kamil.sowinski@czestochowa.ka.policja.gov.pl.
W tytule należy wpisać „Uśmiech dla Służb”, a w wiadomości umieścić plik tekstowy zawierający imię i nazwisko autora, wiek, klasę, nazwę szkoły, adres zamieszkania i telefon.
Nagrody rzeczowe i wyróżnienia zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych:
I kategoria - do lat 8,
II kategoria - wiek 9 – 12 lat,
III kategoria - 13 – 15 lat.
Wyniki zostaną ogłoszone do 19 kwietnia i opublikowane na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji. Organizatorami konkursu są Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie oraz Zarząd Terenowy NSZZP KMP w Częstochowie.
Regulamin znajduje się na stronie: http://www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/283446,Policjanci-zapraszaja-do-udzialu-w-konkursie-plastycznym-quotUSMIECH-DLA-SLUZBqu.html

 

Page generated in 0.0173 seconds.