Z ostatniej chwili

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

2018-04-09 11:11:08 informacje
img

O tragicznym wypadku, do którego doszło w sobotę 7 kwietnia przy al. Jana Pawła II, informuje częstochowska Policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem bmw zmieniał pas ruchu i wtedy zderzył się z motocyklistą. Jadący jednośladem 43-latek poniósł śmierć na miejscu.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 13.25 na pasach ruchu prowadzących do wjazdu na DK1 w stronę Katowic. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierujący bmw podjął manewr zmiany pasa ruchu i wtedy zderzył się z nadjeżdżającym z tyłu motocyklistą, który siłą rozpędu uderzył jeszcze w znak drogowy. Jadący motocyklem 43-letni mieszkaniec Częstochowy poniósł śmierć na miejscu. Badanie kierującego bmw wykazało, że był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci, prokurator, strażacy, ratownicy medyczni i służby drogowe. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny do tego tragicznego zdarzenia.
Osoby, które były świadkami wypadku, prosi o kontakt Komenda Miejska Policji w Częstochowie (ul. Popiełuszki 5), tel. (34) 369 12 55/ 12 66, można też skontaktować się z najbliższą jednostką policji.
Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0495 seconds.