Z ostatniej chwili

Z myślą o rozwoju firm rodzinnych

2020-05-08 13:02:12 informacje
img

Częstochowskie firmy rodzinne mogą się zgłaszać do udziału w bezpłatnym projekcie doradczo-szkoleniowym organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 
W projekcie mogą wziąć udział firmy mające siedzibę w jednym z siedmiu miast, w których funkcjonują „Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych” –  a jednym z nich jest także Częstochowa. 
Na uczestniczki i uczestników czeka pomoc w doborze najlepszych dla nich instrumentów wsparcia; będzie też można wziąć udział w seminariach i warsztatach – w tym również w formie e-learningu i webinariów. 
Projekt zakłada też możliwość konsultacji z ekspertami z różnych dziedzin przedsiębiorczości rodzinnej, sieciowanie (networking), dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, kontakt z lokalnymi władzami w celu usuwania barier rozwoju biznesu rodzinnego, a także  dostęp do bazy wiedzy na portalu http://www.firmyrodzinne.eu
Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.firmyrodzinne.eu, a potem czekać na kontakt lokalnego animatora, który przedstawi pełną ofertę bezpłatnego wsparcia dla firmy.
Szczegóły pod linkiem   bit.ly/Projekt-LCK-ulotka 

Fot. BIuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0146 seconds.