Z ostatniej chwili

10. urodziny Jurajskiej z Marcinem Dańcem i Lady Pank

2019-09-28 10:21:13 informacje
img

Galeria Jurajska świętuje 10. urodziny! Dekada w Częstochowie to doskonała okazja do wielkiej fety. Oj, będzie się działo! - zapowiadają organizatorzy.
Z tej okazji przygotowano moc atrakcji, w tym m.in. pokazy mody, występy taneczne, kabaret Marcina Dańca, a także... wielki plenerowy koncert zespołu Lady Pank!
Świętowanie rozpocznie się dzisiaj, w sobotę 28 września. Już od godz. 15.00 każdy będzie mógł złożyć Jurajskiej urodzinowe życzenia. Ponadto przygotowano także animacje dla dzieci, warsztaty tworzenia laurek oraz Szkołę Gracji, w której będzie można nauczyć się m.in. poruszania po wybiegu. Na wielki finał dnia, o godz. 19.00 wystąpi Marcin Daniec. Wszystkie atrakcje zlokalizowane będą wokół sceny, która stanie w sąsiedztwie sklepów ZARA i Empik.
Atrakcje czekają na gości Jurajskiej także drugiego dnia, w niedzielę 29 września, i to na dwóch scenach. Na scenie wewnątrz centrum handlowego od godz. 14.00 będzie można obejrzeć kilka odsłon jesiennych pokazów mody. Modele i modelki zaprezentują najnowsze trendy w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej. W sumie na wybiegu pojawi się blisko 50 najnowszych kolekcji ze sklepów Galerii Jurajskiej!
Pomiędzy pokazami będzie można zobaczyć występy taneczne, przygotowane przez Częstochowski Teatr Tańca. Wszystkie wydarzenia potrwają do godz. 18.00.
Przed Galerią Jurajską stanie olbrzymia scena. I na niej już od 15.30 będzie można  posłuchać zespołów rockowych pochodzących z Częstochowy: Last Road, Set the Point, Rose Merry oraz Mikrokosmos. Ich koncert będzie rozgrzewką przed gwiazdą wieczoru. O 20.00 na scenie zagra Lady Pank. Kultowa kapela, znana z takich hitów jak „Tańcz głupia, tańcz” czy „Kryzysowa narzeczona” da ponadgodzinny koncert!
Na wielki finał przygotowano spektakularny pokaz laserów i świateł.
To jednak niejedyny prezent. Przez dwa dni w  sklepach Galerii będzie można znaleźć superrabaty, akcje promocyjne i okazje.

Page generated in 0.0266 seconds.