Z ostatniej chwili

15,5 tys. użytkowników aplikacji SI SMS „Blisko”

2019-02-07 12:46:10 informacje
img

15.576 osób korzysta z darmowej aplikacji SI SMS „Blisko” wdrożonej przez ZGM TBS i Urząd Miasta. W kwietniu minie 3 lata od jej wdrożenia - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 
Aplikacja umożliwia częstochowiankom i częstochowianom otrzymywanie na bieżąco informacji związanych z codziennym życiem.
Są wśród nich m.in. ostrzeżenia o trudnych warunkach atmosferycznych czy przekroczonych normach pyłu w powietrzu - szczególnie istotne w sytuacjach kryzysowych, wiadomości o zmianach w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej, wyłączeniach prądu, awariach. 
System dostarcza też informacji o wydarzeniach kulturalnych, oświatowych i sportowych, bezpłatnych badaniach, gospodarce odpadami, działaniach policji, ofertach w Powiatowym Urzędzie Pracy. Dowiemy się dzięki niemu również o akcjach społecznych sektora pozarządowego oraz działaniach miasta na rzecz seniorek i seniorów.
Informacje przekazywane są w formie SMS-ów, e-maili bądź wiadomości na SMS CLOUD. Od stycznia 2017 r. docierają na trzy platformy – Android, iOS i Windows Mobile.
Aplikację można pobrać poprzez stronę:
https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/54b0177f/Miasto-Częstochowa

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.029 seconds.