Z ostatniej chwili

16-latek z marihuaną

2018-04-10 10:25:05 informacje
img

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości nieletnich zatrzymali 16-latka, który miał przy sobie marihuanę. W jego mieszkaniu śledczy również odnaleźli niedozwoloną substancję. Chłopak przyznał, że narkotyki są jego własnością - informuje myszkowska Policja.
Wczoraj w południe policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie podczas patrolu, zauważyli nastolatka, który idąc ulicą Wyszyńskiego, palił e-papierosa. 16-latek z Myszkowa w trakcie legitymowania zachowywał się bardzo nerwowo. Podczas kontroli wyszło na jaw, że w kieszeni ma pudełko z zielonym suszem. Od razu przyznał się, że to marihuana. Został doprowadzony do komendy. 
Stróże prawa przeszukali jego mieszkanie, w nim także znaleźli zabronioną substancję. 16-letni mieszkaniec Myszkowa przyznał, że zabezpieczony zielony susz to marihuana. Wykonane przez mundurowych testy tylko to potwierdziły. Chłopiec został przesłuchany, a potem przekazany pod opiekę matce. O jego losie zadecyduje sąd rodzinny.

Page generated in 0.0344 seconds.