Z ostatniej chwili

27-letni kierowca wpadł z narkotykami

2021-09-23 10:32:24 informacje
img

Nawet 3 lata za kratami grozi mieszkańcowi Żarek, przy którym mundurowi znaleźli narkotyki w trakcie kontroli drogowej. Na domiar złego 27-latek prawdopodobnie prowadził też pojazd pod wpływem narkotyków, za co grozi kara nawet 2 lat więzienia – informuje myszkowska Policja.

W piątek 17 września wieczorem myszkowscy stróże prawa podczas patrolu w Żarkach zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Za kierownicą siedział 27-letni żarczanin. W trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnych bazach danych mundurowi zauważyli, że jest on wyraźnie pobudzony i zdenerwowany sytuacją. Miał szkliste oczy i powiększone źrenice.

Już po chwili na jaw wyszedł powód jego zachowania. W trakcie przeszukania stróże prawa znaleźli przy nim amfetaminę, którą ukrył w portfelu. W związku z podejrzeniem, że 27-latek kierował pojazdem pod wpływem narkotyków, pobrano mu krew do dalszych badań. Jeżeli te przypuszczenia się potwierdzą, mężczyznę czekają kłopoty. Na razie został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał też zarzut posiadania substancji niedozwolonych. Grozi mu do 3 lat za kratami.

Page generated in 0.0166 seconds.