Z ostatniej chwili

3 interwencje i 5 wniosków do sądu

2019-08-20 12:36:16 informacje
img

W miniony czwartek 15 sierpnia kłobucki dzielnicowy przeprowadził trzy interwencje wobec osób, które popełniały wykroczenia w rejonie skrzyżowania ulic 11 Listopada i Baczyńskiego w Kłobucku. Interwencje dotyczyły usiłowania spożywania alkoholu, spożywania alkoholu oraz używania wulgaryzmów. Efektem było sporządzenie dokumentacji urzędowej, skutkującej skierowaniem wniosków o ukaranie do sądu wobec czterech osób, które popełniły wykroczenia - informuje kłobucka Policja.

W czwartek 15 sierpnia po południu dyżurny kłobuckiej komendy przekazał dzielnicowemu zgłoszenie dotyczące grupy osób spożywających alkohol w rejonie skrzyżowania ulic 11 Listopada i Baczyńskiego w Kłobucku. Po kilku minutach na miejscu pojawił się dzielnicowy, potwierdził zgłoszenie i ujawnił spożywanie alkoholu oraz usiłowaniae spożywania alkoholu przez dwóch dobrze  mu znanych mężczyzn - mieszkańców Kłobucka. Z uwagi na okoliczności zdarzenia oraz postawę sprawców wykroczenia policjant poinformował ich o tym, że w związku z popełnionymi naruszeniami prawa sporządzi wobec nich dokumentację urzędową, która następnie zostanie skierowana do częstochowskiego sądu wraz z wnioskiem o ukaranie.

Tego dnia dzielnicowy podejmował własne interwencje, dotyczące popełniania podobnych wykroczeń, w tym samym miejscu jeszcze dwa razy. Skutkowały one sporządzeniem kolejnej dokumentacji wobec jednej kobiety i dwóch mężczyzn, która wraz z wnioskami o ukaranie zostanie również przekazana do sądu.

Łącznie tego dnia dzielnicowy sporządził materiały dotyczące czterech osób: jednej kobiety i trzech mężczyzn, wobec których do częstochowskiego sądu trafi pięć wniosków o ukaranie.

Page generated in 0.0274 seconds.