Z ostatniej chwili

Artystyczne szlaki

2024-05-14 11:50:23 informacje
img

CZOT organizuje konkurs, w którym można pokazać swoje artystyczne i graficzne zdolności i zgarnąć przy tym ciekawe nagrody – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

„Artystyczne Szlaki”, to konkurs organizowany przez Częstochowską Organizację Turystyczną. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy plastycznej lub grafiki komputerowej, które będą przedstawiały interpretację lokalnych atrakcji turystycznych w Częstochowie i w powiatach częstochowskim, myszkowskim i kłobuckim. Celem organizatorów jest zachęcenie do odkrywania i doceniania bogactwa turystycznych miejsc w okolicy, promowania unikalnych spotów oraz dziedzictwa kulturowego regionu.

Konkurs adresowany jest do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa śląskiego. Udział jest bezpłatny, a każdy uczestnik w ramach jednej kategorii może zgłosić maksymalnie 3 prace przedstawiające różne atrakcje turystyczne. Prace można nadsyłać do 10 czerwca. 
Na laureatów konkursu czekają ciekawe nagrody!

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie CZOT-u
Dodatkowe pytania można kierować do Częstochowskiej Organizacji Turystycznej pod numerem telefonu: 34 368 22 60 lub mailowo: czot@czot.pl.

Page generated in 0.016 seconds.