Z ostatniej chwili

ALEJE - TU SIĘ DZIEJE: „Baśniowa podróż klaunów” oraz warsztaty dla dzieci

2019-08-02 12:07:50 informacje
img

Wraz z klaunami w niedzielę 4 sierpnia będzie się można wybrać w baśniową podróż. A później jeszcze stworzyć obraz. Wszystko to w ramach akcji „Aleje - tu się dzieje”. Początek wydarzenia, które będzie miało miejsce na pl. Biegańskiego, o godz. 16.00.

Baśniowa podróż klaunów – to program teatralny, w którym cyrkowa trupa klaunów powraca z tournee po dżungli, przywożąc w swoim magicznym wozie tajemnice dobrej zabawy. Cyrkowe niespodzianki czekające na odkrycie przez dzieci ukryte zostały w wozie klaunów oraz w ich czarodziejskiej skrzyni. Przyjazd magicznej karawany jest inspiracją do wyśmienitej zabawy z uczestnikami. W scenariuszu m.in. barwny korowód cyrkowy, spektakl pantomimy, animacje cyrkowe, szczudlarze i inne.

Spektakl został przygotowany przez Fundację Teatr Kubika

Warsztaty plastyczne z wykorzystaniem gigantycznej sztalugi – wspólne malowanie na specjalnie przygotowanym stelażu (sztaluga o wymiarach 2 x 3 m ), na którym zostanie rozpięty materiał z wcześniej wyrysowanym konturem, dopasowanym tematycznie do wcześniejszego spektaklu, zadaniem uczestników będzie wspólne stworzenie bajecznie kolorowego obrazu o niestandardowych rozmiarach.

Fot. pochodzi z archiwum Fundacji Teatru Kubika/ materiały organizatora

 

Page generated in 0.0172 seconds.