Z ostatniej chwili

ALEJE - TU SIĘ DZIEJE: „Wyspa” Teatru „Narybek from Poland”

2019-08-08 12:17:43 informacje
img

Spektakl „Wyspa” Teatru „Narybek from Poland” to jedna z propozycji w ramach akcji „Aleje - tu się dzieje” na dzisiaj, czwartek 8 sierpnia. Będzie go można zobaczyć na scenie między Ratuszem i Odwachem. Początek o godz. 20.00.

Narybek From Poland to młodzieżowa grupa teatralna prowadzona przez reżysera/instruktora Jarosława Filipskiego.

Zrealizowała między innymi takie spektakle jak „Istota Bycia Cool”, „Ciemne Gry”, „ZŁO/łamaneprzez/Dobro”, „Mam tak samo jak Ty”, „Coś z głową” – wielokrotnie prezentowane i nagradzane na ogólnopolskich festiwalach.

Narybek specjalizuje się w realizacji autorskich przedstawień, które dotykają problemów współczesności.

W „Wyspie”, spektaklu w reżyserii Jarosława Filipskiego, grają: Julia Bogunia, Kamil Czubala, Małgorzata Gawin, Paweł Ziegler.

Uzbrojeni w algorytmy, wprowadzamy tryb samoregulacji, kalibrujemy narrację i nagłaśniamy pozytywny przekaz. Bo w końcu wszyscy chcemy, by było jak najlepiej, fundament był zdrowy, wolny od demoralizacji, a słupki poparcia rosły. Zero kompromisów – maksimum kompromitacji!

WYSPA to najnowsza pokoleniowa wypowiedź młodego zespołu o współczesności, w jakiej przyszło nam żyć i o wizji niedalekiej przyszłości.

Spektakl został zauważony na Festiwalu Sztuki Teatralnej w Rybniku 2018 – III nagroda, Festiwalu ZGRAJA w Wadowicach 2018 – II nagroda, Goleniowskim Festiwalu Łaknienia – wyróżnienie; 40. Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu – Srebrna Misa Borowiny.

Fot. Joanna Chwastek/ Materiały organizatora

Page generated in 0.0181 seconds.