Z ostatniej chwili

ALEJE - TU SIĘ DZIEJE: Granie na „Bieganie” w gry planszowe

2019-08-02 11:49:48 informacje
img

Niecodzienną propozycją w ramach akcji „Aleje - tu się dzieje” na sobotę 3 sierpnia jest granie na „Bieganie” w gry planszowe.

Od pewnego czasu możemy obserwować, jak gry planszowe wracają na salony. Z roku na rok robią się coraz bardziej popularne, coraz ciekawsze i coraz bardziej oryginalne. Dawno już wyrosły z fazy prostego rzucania kostką i przesuwania pionków. Dziś wymagają od graczy przemyślanych strategii, uwodzą rozbudowanymi fabułami oraz zaskakują formą. Przede wszystkim jednak stały się niezwykle popularnym pretekstem do towarzyskich spotkań i to nie tylko w gronie najbliższych przyjaciół - tłumaczą organizatorzy. 

Po raz pierwszy w ramach akcji „Aleje, tu się dzieje!” zaplanowano granie w gry planszowe w plenerze. W cieniu drzew czekać będzie na wszystkich chętnych wypożyczalnia gier. Na miejscu organizatorzy chętnie polecą najciekawsze tytuły i wytłumaczą zasady.

Na pl. Biegańskiego zapewniona będzie wypożyczalnia pełna gier przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale grupa geeków również znajdzie pozycje przeznaczone dla nich.

Wydarzenie rozpocznie się o 13.00, potrwa do 18.00.

Fot. Materiały organizatora

 

Page generated in 0.0898 seconds.