Z ostatniej chwili

ALEJE - TU SIĘ DZIEJE: koncert Justyny Jary

2019-05-23 11:13:00 informacje
img

Koncert Justyny Jary „Ach, nie odchodź ode mnie” dziś, w czwartek 23 maja odbędzie się w ramach akcji „Aleje - tu się dzieje” na pl. Biegańskiego. Początek o godz. 20.00. Wstęp - podobnie jak na wszystkie wydarzenia w ramach akcji - wolny.

To muzyczna podróż do dawnych knajpek i kabaretów z lat ’20. Niezwykłe historie (dramatyczna miłość, wyższe i niższe sfery) łączą się z niezrównanymi melodiami z dawnych lat. W programie między innymi „Ballada o włamywaczu”, „Ostatnia niedziela”, „Bal na Gnojnej”.

*

Justyna Jary - stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podczas 6-letniej współpracy z teatrem Gardzienice występowała na prestiżowych scenach m.in. w Nowym Jorku, Moskwie, Warszawie, Berlinie i Krakowie. Tworzy i działa z pokaźnym gronem artystów w Polsce i za granicą (m.in. PompaDur, Pożar w Burdelu, Teatr Nowy, Kuso, Księżycovo, Kris Ingram Lanzaro, Siostry Bui, Alegancka Kapela, Makabunda). Prowadzi szeroko zakrojoną działalność edukacyjną: autorskie warsztaty wokalne UWOLNIJ GŁOS (edycje m.in. w Warszawie, Krakowie, Lizbonie, Londynie, Madrycie).

 

Page generated in 0.0142 seconds.