Z ostatniej chwili

ALEJE - TU SIĘ DZIEJE: Przygody Pirata Drabinki i warsztaty plastyczne

2019-07-11 12:31:31 informacje
img

Spektakl „Przygody Pirata Drabinki” oraz warsztaty plastyczne z wykorzystaniem gigantycznej sztalugi są propozycją w ramach akcji „Aleje - tu się dzieje” dla najmłodszych na niedzielę 14 lipca. Wydarzenie odbędzie się na scenie między Ratuszem i Odwachem.

„Przygody Pirata Drabinki” - to  niesamowity spektakl plenerowy, w którym baśniowy statek piracki płynie ulicami miast, a w nim piraci wiozący czar wakacyjnych przygód. Wyśmienita przygoda, w której nie może zabraknąć uroku i artystycznego przekazu, mnogości gier i zabaw pirackich, konkursów, zadań i nagród. Po spotkaniu z Piratem Drabinką każdy uczestnik przedstawienia z okrętowego majtka stać się może kapitanem własnego okrętu i wyruszyć w świat odkrywać nieznane tereny wyobraźni, marzeń i przygód. Spektakl jest przygotowany przez Fundację Teatr Kubika

Warsztaty plastyczne z wykorzystaniem gigantycznej sztalugi – to wspólne malowanie na specjalnie przygotowanym stelażu (sztaluga o wymiarach 2 x 3 m ), na którym zostanie rozpięty materiał z wcześniej wyrysowanym konturem, dopasowanym tematycznie do wcześniejszego spektaklu. Zadaniem uczestników będzie wspólne stworzenie bajecznie kolorowego obrazu o niestandardowych rozmiarach. 

Fot. pochodzi z archiwum Fundacji Teatru Kubika

 

Page generated in 0.0271 seconds.