Z ostatniej chwili

Aleja Niepodległości – wstrzymanie ruchu

2021-09-30 13:06:12 informacje
img

Biuro Inżyniera Ruchu UM Częstochowy informuje, że w sobotę 2 października, w godz. 7.00-14.00 zostanie wstrzymany ruch autobusowy aleją Niepodległości - od Zajezdni MPK do ul. Jagiellońskiej. 

Odcinek ten będzie nieprzejezdny dla wszystkich pojazdów. Wstrzymanie ruchu związane jest z zaplanowanym układaniem nowej nawierzchni jezdni.

Zostaną wprowadzone następujące objazdy:

•    Linie nr 12, 58 i 100 będą kursować pomiędzy węzłem ESTAKADA a przystankami RÓWNOLEGŁA przez ulice Jagiellońską i Równoległą

•    Linia nr 38 będzie rozpoczynać kursy w kierunku Dźbowa od przystanku BUKOWA przy ul. Jagiellońskiej, a kursy zaplanowane do ZAJEZDNI MPK będą się kończyły na przystanku zastępczym przy ul. Źródlanej, przed wjazdem do zajezdni autobusowej;

•    Linie nr 35, 53, 65 i 68 od strony Poczesnej i Błeszna będą kursować z alei 11 Listopada przez Jagiellońską i Źródlaną do przystanku zastępczego przy zajezdni autobusowej. Kursy w stronę Błeszna i gminy Poczesna będą rozpoczynać się na przystanku BUKOWA przy ul. Jagiellońskiej, po czym autobusy obsłużą przystanki KASZTANOWA i PZU i dalej będą kursować bez zmian.

Na trasach objazdowych obowiązują w obu kierunkach wszystkie przystanki pośrednie.

Tramwaje linii nr 2 i 3 na al. Niepodległości będą kursować bez żadnych zmian.

Page generated in 0.0161 seconds.