Z ostatniej chwili

Amator damskiej bielizny

2018-02-13 11:16:18 informacje
img

Policjanci z Komisariatu IV zatrzymali 35-latka podejrzanego o kradzież damskiej bielizny i zegarka w jednym ze sklepów samoobsługowych. Jak się okazało, mężczyzna był także poszukiwany, gdyż w wyznaczonym terminie nie powrócił do aresztu śledczego, dokąd trafił za kradzieże i włamania. Dodatkowo wyszło na jaw, że działał w warunkach recydywy. Jego ujęcia dokonała ochrona sklepu - informuje częstochowska Policja.
W niedzielę po południu oficer dyżurny z Komisariatu IV otrzymał zgłoszenie kradzieży sklepowej. Ujęty przez pracownika ochrony mężczyzna odwiedził w tym dniu jeden ze sklepów samoobsługowych w Częstochowie dwukrotnie. Za pierwszym razem ukradł zegarek. Zachęcony najwidoczniej swoim „sukcesem”, postanowił wrócić po damską bieliznę. Tym razem został jednak bardzo szybko rozpoznany przez ochronę i przyłapany na gorącym uczynku. 35-latek trafił do policyjnej celi, a towar w nienaruszonym stanie wrócił na sklepowe półki. 
W toku wykonywanych czynności okazało się, że zatrzymany to recydywista, który nie powrócił do aresztu po przerwie w odbywaniu kary za kradzieże i włamania. Wczoraj usłyszał zarzuty zarówno w Komisariacie IV, jak i Komisariacie VI, na terenie którego miał dopuścić się kilku kradzieży sklepowych, po czym trafił z powrotem za kratki.

Page generated in 0.032 seconds.