Z ostatniej chwili

Autentyczność - sztuka życia w zgodzie ze sobą

2019-05-13 08:02:07 informacje
img

Wykład „Autentyczność - sztuka życia w zgodzie ze sobą” zostanie wygłoszony w budynku Jantar Building (ul. Dąbrowskiego 7) dziś, w poniedziałek 13 maja o godz. 18.30.
Autentyczność jest jak magnes, który przyciąga ludzi, zdarzenia. Rezonuje z tym, co prawdziwe, spójne dla nas. W zgodzie z naszym sercem, duszą i umysłem - piszą organizatorzy. - Bycie autentycznym to życie w zgodzie ze swoimi wartościami, pragnieniami. To życie w prawdzie i szczerej obecności w każdym doświadczeniu, uczciwość wobec siebie i innych ludzi oraz odpowiedzialność za swoje wybory i postępowanie. Bycie autentycznym to poczucie wewnętrznej wolności i mocy.
W trakcie wykładu będzie się można dowiedzieć, dlaczego warto być autentycznym; w jaki sposób emocje tłumią autentycznością; co można zyskać, jeżeli postawi się na autentyczność; a także: jak autentyczność wpływa na budowanie poczucia własnej wartości, wzmacnia wizerunek publiczny; jak wpływa na relacje rodzinne i zawodowe.
Na spotkanie zapraszają:
* Mariola Trzepizur – dyplomowany coach, mentor, trener, przedsiębiorca. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i grupowym. Prowadzi warsztaty rozwojowe, szkolenia, wykłady i prelekcje. Współpracuje z mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, szkołami, uczelniami, stowarzyszeniami i fundacjami. Realizuje warsztaty rozwojowe i coaching, m.in. w projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest twórcą projektów: „Sztuka Świadomego Życia’, „Strefa Kobiet ENDORFINA”, w ramach których prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, coaching i mentoring. Stworzyła i koordynuje Klub Kobiet Biznesu w Częstochowie. Jest również organizatorką wyjazdów grupowych, gdzie promuje świadomy wypoczynek, połączony z rozwojem osobistym. W pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu trenerstwa, coachingu i mentoringu. Łączy znane metody i techniki z autorskimi narzędziami. Pracuje z grupami i osobami indywidualnymi. Inspiruje i motywuje do działania, zmian, kreatywności i poszukiwania rozwiązań. Wspiera ludzi w holistycznym podejściu, na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym i intelektualnym. Jest kobietą pełną empatii, energii i wiary – przekazuje innym iskrę swojego optymizmu. Interesuje ją wiedzą z zakresu psychologii, arteterapii, fizyki kwantowej. W ludziach dostrzega ich mądrość i potencjał.
* Sylwia Karczmarczyk - aktorka, trener, coach. Od 11 lat związana z Teatrem im. A. Mickiewicza. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching. Bierze udział w wielu projektach teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Prowadzi zajęcia warsztatowe (otwarte) dla dorosłych w Teatrze im. Adama Mickiewicza, szkolenia i warsztaty oraz zajęcia indywidualne z zakresu autoprezentacji, wystąpień publicznych, pracy nad rozwojem osobistym oraz wizerunkiem własnym. Specjalizuje się w pracy nad świadomością ciała, pracy z głosem oraz artykulacją (dykcja, prawidłowa wymowa, oddychanie), pracy przed kamerą, pracy z mikrofonem, wizerunkiem własnym w przestrzeni publicznej. Wspiera w pracy nad środkami wyrazu w różnych obszarach przedsięwzięć artystycznych (współpraca z tancerzami oraz radiowcami) Pomaga w przygotowaniach w pracy nad tekstami przemówień i wystąpień. Interesuje się aspektami autentycznego bycia człowieka w świecie i w relacjach. Swoje doświadczenia w pracy nad byciem autentycznym wywodzi z wieloletniej pracy w teatrze, z życia i obserwacji oraz współpracy z innymi. W umiejętnej autoprezentacji upatruje sukces w relacjach biznesowych oraz w życiu codziennym. Pasjonuje ją poznanie natury ludzkiej oraz świata w aspekcie społeczno-kulturowym. To kobieta pełna pasji, otwartości na ludzi, życzliwości i profesjonalizmu. Uwielbia książki, rozmowy i muzykę.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30 (można być 15 min wcześniej). Wstęp wolny. 
Zapisy i informacje o szczegółach wydarzenia:
Mariola Trzepizur tel. 691366160
email: m.trzepizur@comero.pl

Page generated in 0.0459 seconds.