Z ostatniej chwili

Benefis Jana Wołka

2023-11-20 13:21:10 informacje
img

Benefis Jana Wołka w środę, 22 listopada odbędzie się w Filharmonii Częstochowskiej. Początek o godz. 19.00.

Jan Wołek - to artysta wszechstronny, interdyscyplinarny wielogłosowy. Poeta, pisarz, pieśniarz kompozytor, twórca programów telewizyjnych, artysta estradowy oraz malarz i karykaturzysta - o świecie opowiada na różne sposoby: za pomocą obrazu, słowa i muzyki. 

Benefis z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Jana Wołka to spotkanie licznych, zaproszonych przez Benefisanta gości: aktorów, muzyków.

Wystąpią: Gabriela Bielecka, Vadim Brodski, Piotr Bukartyk , Andrzej Grabowski, Janusz Grzywacz, Krzysztof Jaroszyński , Joanna Liszowska, Włodzimierz Nahorny, Marian Opania, Andrzej Poniedzielski, Jerzy Satanowski, Nula Stankiewicz, Lora Szafran, Magda Umer, Jacek Wójcicki, Wiktor Zborowski, Katarzyna Żak

Kierownictwo muzyczne: Janusz Strobel. Zespół muzyczny: Sebastian Frankiewicz, Paweł Pańta, Stanisław Pańta

Bilety na to wydarzenie – w kasach Filharmonii oraz Miejskiej Galerii Sztuki. 

Nie będzie to jednak jedyne wydarzenie związane z jubileuszem artysty. W tym samym dniu, lecz wcześniej, o godz. 15.15, w sali kina OKF Iluzja w Miejskiej Galerii Sztuki odbędzie się swoisty prolog – spotkanie z Janem Wołkiem oraz kompozytorem Januszem Grzywaczem. Obydwaj goście (wraz z Jerzym Satanowskim) są też bohaterami programu telewizyjnego „Panowie dwaj, czyli Satan z Grzywką”, z cyklu „Koncert na ekranie”, który zostanie zaprezentowany po spotkaniu, o godz. 16.00. 

Page generated in 0.0162 seconds.