Z ostatniej chwili

Bezpłatna kontrola świateł w samochodzie

2018-10-26 13:30:35 informacje
img

W środę 31 października w godz. 8.00 – 12.00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach w trzech częstochowskich Stacjach Kontroli Pojazdów: przy ul. Sikorskiego 82/94, al. Niepodległości 30 i ul. Hallera 1. Policjanci podczas prowadzonych w tym dniu działań kontrolno-prewencyjnych będą zwracać szczególną uwagę właśnie na oświetlenie pojazdów - informuje częstochowska Policja.
W związku z występującymi w okresie jesienno-zimowym zjawiskami atmosferycznymi znacząco ograniczającymi widoczność na drodze częstochowscy policjanci w całym kraju włączyli się w działania, których celem jest sprawdzenie jednego z najważniejszych elementów pojazdu wpływających na bezpieczeństwo - oświetlenia. 
Częstochowscy policjanci zachęcają do skorzystania ze specjalnej oferty. 31 października w godzinach 8.00 – 12.00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach w następujących miejscach:
1. Stacja Kontroli Pojazdów Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzielnicy „Parkitka” przy ul. Sikorskiego 82/94
2. Stacja Kontroli Pojazdów przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, ul. Hallera 1
3. Stacja Kontroli Pojazdów przy Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym Sp. z o.o., al. Niepodległości 30.
Tylko prawidłowe ustawienie świateł i właściwe korzystanie z nich uczyni nas widocznymi dla innych, a kierowcom pozwoli widzieć wszystko, co dzieje się na drodze i ma wpływ na bezpieczeństwo.

Page generated in 0.0409 seconds.