Z ostatniej chwili

Bieg Częstochowski

2019-04-05 12:55:58 informacje
img

W sobotę 6 kwietnia Stowarzyszenie Klub Ludzi Aktywnych „Zabiegani” Częstochowa zaprasza amatorów i zawodowców do udziału w XI Biegu Częstochowskim - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 
Będzie to znakomita okazja do integracji środowiska biegowego, promocji miasta i popularyzacji biegania jako najprostszej formy czynnego wypoczynku i aktywności ruchowej.
Wyścig z udziałem zarówno amatorów, jak i zawodowców odbędzie się na dystansie 10 km na trasie atestowanej PZLA ulicami w ścisłym centrum miasta oraz wokół Klasztoru Jasnogórskiego.
Najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody finansowe i puchary, a każdy, kto ukończy bieg, pamiątkowy medal.
Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronach: www.zmierzymyczas.pl www.maratonypolskie.pl lub www.zabiegani.czest.pl do 29 marca lub od 5 do 6 kwietnia w Biurze Zawodów.
Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Organizatorem jest Stowarzyszenie Klub Ludzi Aktywnych „Zabiegani” Częstochowa. Szczegółowe informacje, regulamin znajdują się na stronie:
http://www.zabiegani.czest.pl/punkt-pusty-1-poziom-1
Poprzedni, X Bieg Częstochowski ukończyło ponad 1100 uczestników. Ilustrujące tekst zdjęcie pochodzi z tej właśnie edycji.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0548 seconds.