Z ostatniej chwili

Bijemy rekord w zbiórce karmy dla zwierząt

2019-07-09 20:27:06 informacje
img

Podczas imprezy Aleksandria 7. Urodziny Zdrowej Częstochowy odbędzie się akcja, w czasie której będziemy mogli pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom żyjącym w schronisku dla zwierząt. A przy okazji sprawdzimy, czy nasze wielkie serca pozwolą osiągnąć nowy rekord - w zbiórce karmy dla zwierząt. Namawia nas do tego FANIMALS. 
Fanimals - to grupa ludzi, przyjaciół udomowionych przez człowieka  czworonogów. Istnieje kilka lat. Zrzesza około 10 osób. Łączy ją chęć niesienia pomocy, wsparcia schroniska dla bezdomnych zwierząt - tak po prostu, z miłości do nich. Raz do roku stara się przeprowadzić podobną akcję, głównie w okresie jesiennym, bo schronisko przygotowuje się wtedy na szczególnie trudny okres zimowy. 
Podczas Urodzin Zdrowej Częstochowy Fanimals proponuje wydarzenie: „Bijemy rekord w zbiórce karmy dla schroniska”.
Będzie można przynieść karmę dla psa, kota, ale nie tylko - także żwirek dla kota, artykuły potrzebne dla zwierząt - obroże, smycze, koce, ręczniki, miski, drapaki dla kotów. Przekazane one zostaną do schroniska przy ul. Gilowej.
- Będzie można nasz znaleźć na pl. Biegańskiego w piątek, sobotę i niedzielę 12, 13 i 14 lipca - zapowiada Sebastian Kurpiewski z FANIMALS.
Warto wspomnieć, że podobne wydarzenie, którego FANIMALS-om udało się przeprowadzić w ubiegłym roku, przyniosło ok. 1,5 tony darów.

Page generated in 0.033 seconds.