Z ostatniej chwili

Biznes jutra, czyli jak założyć nowoczesną firmę i przetrwać

2021-12-01 14:48:02 informacje
img

Na konferencję online „Biznes jutra, czyli jak założyć nowoczesną firmę i przetrwać?” Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza 9 grudnia – zwłaszcza przedsiębiorców, pracodawców i planujących własny biznes.

Celem wirtualnego spotkania jest promocja przedsiębiorczości w województwie śląskim, w tym możliwości i efektów wsparcia z funduszy europejskich. Będzie mowa m.in. o tym, w jakim kierunku zmierza transformacja śląskiej gospodarki i biznesu, jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem, na czym polega lean management (czyli „szczupłe zarządzanie”) i jakimi narzędziami się je prowadzi, jak promować firmę w sieci. Przedstawiony zostanie także przykład przedsiębiorstwa, które wykorzystało swoją szansę na rozwój z pomocą funduszy europejskich. 

Przewidziano również indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców i osób planujących założenie firmy. Zakres konsultacji obejmie m.in.: prawo pracy, podatki i rozliczanie firmy, usługi inkubacji oraz inwestycyjne, możliwości wsparcia z funduszy europejskich. 

Zarejestrować swój udział należy na stronie. https://sok.altasoft.eu/biznesjutra/email/login?returnUrl=%2Fbiznesjutra%2Flive#info. Pod tym linkiem jest także pełny program konferencji oraz sylwetki prelegentów. 

Organizator zapowiada transmisję poprzez serwis społecznościowy WUP na Facebooku oraz na kanale Praca.TV w serwisie YouTube.

Page generated in 0.0229 seconds.