Z ostatniej chwili

Błękitni Mexller wywalczyli cztery medale Mistrzostw Polski LZS w kolarstwie przełajowym

2019-12-03 13:46:20 informacje
img

Reprezentanci MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy zdobyli medale Mistrzostw Polski LZS w kolarstwie przełajowym, które rozegrane zostały 30 listopada w Gorzowie Wielkopolskim.

W kategorii junior mistrzowski tytuł wywalczył Jakub Musialik, wicemistrzowski – jego klubowy kolega Antoni Łuków, a 11. miejsce zajął Tobiasz Musialik. W młodzikach bezkonkurencyjny był natomiast Oskar Maśka, a Oskar Kulak był 6. Wśród młodziczek srebrny medal wywalczyła z kolei Milena Tokarska. W juniorach młodszych pecha miał natomiast Bartosz Oleksiak, który złapał gumę i ukończył zawody dopiero na 4. lokacie. 8. miejsce zajął w tej kategorii Jan Łuków.

W klasyfikacji klubowej zwycięstwo odnieśli Błękitni Mexller Koziegłowy. Podopieczni trenera Andrzeja Chmurzewskiego wyprzedzili LKS POM Strzelce Krajeńskie i Azalię Brzóza Królewska. Gratulujemy.

10-11 stycznia reprezentanci Błękitnych Mexller powalczą w Szczekocinach o medale Mistrzostw Polski.