Z ostatniej chwili

Centrum Zieleni

2018-03-29 10:58:56 informacje
img

Centrum Zieleni - co może się kryć pod taką nazwą, która niemal natychmiast przywodzi nam w myślach przyjemne skojarzenia o spokoju natury, odpoczynku, kojącym cieniu roślin w upalne popołudnia? Weekend na działce, park, przepięknie utrzymany ogród? Centrum Zieleni - to firma istniejąca w Hucie Starej B, znana nie tylko w Europie, ale i na świecie. To także jej sklep w C.H. Jagiellończycy (boks 231). Jeśli urzekły nas perspektywy miłego wypoczynku, o których wspomnieliśmy, jeżeli marzymy o otaczających nas zdrowej, pięknej roślinności - zapamiętajmy ten adres.
- Przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, jakości nie tylko produktów ale także obsługi - wyjaśnia załoga Centrum Zieleni. - Ponadto chcemy zarażać innych pasją do natury i uwrażliwiać tak dzieci, jak i dorosłych, stąd nasze akcje. To, co osiągamy, daje nam radość i satysfakcję, jest także motorem do podejmowania kolejnych działań.
Firma zajmuje się aranżacją terenów zieleni, pielęgnacją roślin, dostawą drzew i krzewów, zakładaniem systemów nawodnień, oczek wodnych. Ratowała bukszpany w Pałacu Branickich, w bardzo trudnej sytuacji, gdy wcześniejsze próby opiekunów ogrodu nie dawały rezultatu - stan roślinności został przywrócony, bukszpany mają soczyście zielony kolor, krzewy są pełne, a ogród ponownie stał się piękną wizytówką Białegostoku. Przywróciła też stan zdrowotny bukszpanowych żywopłotów Ogrodu Górnego Zamku Królewskiego w Warszawie, za co otrzymała specjalną rekomendację. 
Na koncie ma udział w wielu krajowych i zagranicznych imprezach wystawienniczych, konferencjach, targach, wyróżnienia i nagrody.
Zaledwie kilka dni temu, 20 marca 2018 na prestiżowej Gali "Złoty Medal - Wybór konsumentów" w Poznaniu firma została nagrodzona Złotym Medalem za innowacyjny nawóz do bukszpanów Topbuxus Health-mix, bazujący w 100 procentach na naturalnych składnikach. Konkurencja była olbrzymia - do konkursu startuje bowiem kilkaset innowacyjnych produktów z całego świata. Właściwości nawozu można osobiście sprawdzić na roślinach, które hodujemy, jest on bowiem dostępny w sklepie zlokalizowanym w C.H. „Jagiellończycy” przy ul. Brzozowej 2/8. W sklepie tym można się zaopatrzyć w wybrane, najlepsze produkty do domu i ogrodu, przeciw gryzoniom i wszelkim insektom, a także do oczek wodnych, basenów, przydomowych oczyszczalni itp., udzielane są tu też porady i przyjmowane zlecenia na usługi ogrodnicze.
- Zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań, najpierw należy poznać oczekiwania naszego klienta i dowiedzieć się, kto będzie korzystał z ogrodu. Jeżeli będą korzystały dzieci lub zwierzęta, niektóre rośliny polecamy szczególnie, a inne wykluczamy. Kolejnym krokiem jest zapoznanie się z naturą, zbadanie gleby, zwrócenie uwagi na nasłonecznienie, ukształtowanie terenu, możliwość nawodnienia, również poznanie najbliższego otoczenia, by elementy sąsiedniej posesji nie wpływały negatywnie na rośliny klienta, należy też zwrócić uwagę na zanieczyszczenia z pobliskich tras komunikacyjnych. Dopiero wtedy można przystąpić do projektu koncepcyjnego i kolejnych ustaleń, by całość była zgodna z prawem, spójna, estetyczna i zadowoliła klienta - powiedzieli w jednym z wywiadów Małgorzata Huras i Michał Sobota  z Zarządu Sp. z o.o. „Centrum Zieleni”.
Firma angażuje się też w działania społeczne, m.in. akcję "Boiska bez kretowiska", jest współorganizatorem "Giełdy akwarystyczno-zoologicznej" w "Jagiellończykach". Rozległą działalnością dowodzi swego profesjonalizmu wysokiej klasy.

Page generated in 0.0573 seconds.