Z ostatniej chwili

Chcieli ukraść paliwo z auta

2018-04-04 11:01:08 informacje
img

Strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, który w rejonie ul. Waszyngtona wraz z kolegą kradł paliwo z zaparkowanego auta - informuje częstochowska Straż Miejska.
Do zdarzenia doszło w środową noc ok. godz. 2.50. Częstochowscy strażnicy miejscy otrzymali informację od operatorów miejskiego monitoringu o dziwnie zachowujących się dwóch mężczyznach, którzy stali przy jednym z zaparkowanych aut. Na widok nadjeżdżającego radiowozu Straży Miejskiej mężczyźni zaczęli uciekać. Po pościgu strażnicy miejscy ujęli jednego z nich. Powiadomili też dyżurnego Straży Miejskiej o ucieczce drugiego mężczyzny. Zarządzono poszukiwania go. 
Strażnicy miejscy ujawnili też w aucie przecięty przewód paliwowy i wyciekające paliwo. Wszystko wskazywało, że mężczyźni chcieli dokonać jego kradzieży. 
Na miejsce została wezwana Straż Pożarna i  zneutralizowała wyciek paliwa. O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci z I Komisariatu. 
Po penetracji terenu został ujęty drugi ze sprawców oraz dwie kobiety, które towarzyszyły mężczyznom. Wszyscy zostali przewiezieni na I Komisariat Policji.

 

Page generated in 0.0549 seconds.