Z ostatniej chwili

Co się kryje Między Kartkami

2018-11-08 12:46:49 informacje
img

Pierwsze spotkanie z cyklu „Co się kryje Między Kartkami. Literackie Zabawy w Księgarni” odbędzie się w księgarni przu ul. Dąbrowskiego 1 w sobotę 10 listopada o godz. 10.00.
Organizatorzy zapraszają dzieci, rodziców, babcie, dziadków, ciocie, wujków i kuzynów. - Będziemy odkrywać sekrety pięknych, mądrych i pasjonujących książek, które czekają na Was na półkach naszej nowej księgarni. Poznacie fascynujące postacie, pofruniecie na krańce wyobraźni i poczujecie na nowo moc książek i czytania - zapowiadają. - Do naszej pierwszej zabawy potrzebujemy zarówno nieokiełznanej wyobraźni i sprytu dzieci, jak i doświadczenia, wiedzy i mądrości dorosłych. Będzie to opowieść o księgarni takiej jak nasza, pełna zagadek i szyfrów do rozwiązania, oraz niedokończonych historii do napisania.
Kto chciałby pobawić się  w książkowych detektywów, a przy okazji zdobyć bezcenne skarby, może się zapisać na listę uczestników.  Wystarczy wysłać wiadomość na facebookową skrzynkę księgarni „Między kartkami” (ul. Dąbrowskiego 1) z imionami dzieci i podać ich wiek. Można również zapisać się, dzwoniąc pod nr tel. 721 021 629.

 

Page generated in 0.036 seconds.