Z ostatniej chwili

Częstochowska drogówka przeprowadzi egzamin na kartę rowerową

2022-08-24 11:22:10 informacje
img

27 sierpnia policjanci z Częstochowy zapraszają dzieci w wieku powyżej 10. roku życia wraz z opiekunami do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie, gdzie odbędzie się egzamin teoretyczny i praktyczny na kartę rowerową.
Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie wspólnie z Automobilklubem Jurajskim i Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Częstochowie zapraszają w najbliższą sobotę do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (ul. Hallera 1), gdzie zostanie przeprowadzony egzamin na kartę rowerową dla dzieci w wieku powyżej 10. roku życia.
Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest posiadanie legitymacji szkolnej lub dokumentu potwierdzającego tożsamość, arkuszu zaliczeń (do pobrania na stronie https://czestochowa.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/343075,Czestochowska-drogowka-przeprowadzi-egzamin-na-karte-rowerowa.html), własnego roweru oraz kasku ochronnego.
Egzamin zostanie przeprowadzony w godzinach od 9.00 do 12.00.
Oprócz zdobycia uprawnień do kierowania jednośladem, uczestnicy będą mogli również dowiedzieć się, czym się różnią urządzenia wspomagające ruch od hulajnóg elektrycznych, a także poznać podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się pod drodze.
Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: mariola.kowalczyk-trabska@czestochowa.ka.policja.gov.pl do 26 sierpnia 2022 r.

Page generated in 0.0165 seconds.