Z ostatniej chwili

Czołowe zderzenie bmw i audi

2020-02-12 15:40:04 informacje
img

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają przyczyny i okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło w miniony piątek, 7 lutego, na ul. Częstochowskiej we Wręczycy Wielkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 20-letni kierujący bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków i doprowadził do czołowego zderzenia z audi, którym kierował 60-letni mężczyzna. Starszy z mężczyzn z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala –  informuje kłobucka Poicja.

Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące zderzenia bmw i audi około godz. 9.00.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 20-letni kierowca bmw nie dostosował prędkości do warunków i doprowadził do czołowego zderzenia z audi, którym kierował 60-letni mężczyzna. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznał starszy z mężczyzn, który z miejsca zdarzenia został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Na miejscu czynności wykonywali policjanci z drogówki, natomiast z uwagi na policyjne czynności na drodze odbywał się wahadłowy ruch pojazdów.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają teraz śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. Na temat zdarzenia wypowiedzą się również biegli sądowi, którzy sprawdzą i ocenią stan techniczny pojazdów oraz zrekonstruują przebieg wypadku. Opinie biegłych zostaną wykorzystane w toczącym się postępowaniu.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0165 seconds.