Z ostatniej chwili

Dzień Czekolady

2018-04-12 10:41:52 informacje
img

Dziś najsłodszy dzień w roku – 12 kwietnia na całym świecie obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Czekolady. Z tej okazji kilka propozycji marki Wawel. 
Spożycie czekolady poprawia samopoczucie za sprawą tryptofanu, czyli związku chemicznego odpowiedzialnego za podnoszenie w mózgu poziomu serotoniny. 
Czekolady, cukierki, batony marki Wawel – wszystkie czekoladowe pyszności zawierają Dobre Składniki (www.dobreskladniki.pl) – w słodyczach nie znajdziemy sztucznych barwników i aromatów ani zbędnych konserwantów. Wszystkie produkty marki objęte są też programem społeczno-konsumenckim Serce Rośnie (wwwsercerosnie.com.pl). Wybierając je, przekazujemy kwotę wskazaną na opakowaniu na cele społeczne jednej z pięciu organizacji charytatywnych. 
* Czekolada Mleczna z wiórkami kokosowymi Premium to połączenie delikatnej czekolady mlecznej z nutą egzotycznego kokosa. Rozpływająca się w ustach mleczna słodycz i naturalne wiórki kokosowe tworzą niezapomniany duet. Bez GMO, oleju palmowego i sztucznych aromatów. 
* Czekolada Krówkowa – to połączenie delikatnej mlecznej czekolady i słodkiego kremowego nadzienia o smaku oryginalnej mlecznej krówki, zamknięte w rozkosznie dużej tabliczce w formie całusów.
* Kasztanki – to kultowe czekoladki o charakterystycznym kształcie. Ich ciemna czekolada wypełniona jest mnóstwem nadzienia o wyrazistym kakaowym smaku z dodatkiem chrupiących wafelków. Nie zawierają dodatku substancji konserwujących, barwników ani sztucznych aromatów. 

 

Page generated in 0.0312 seconds.