Z ostatniej chwili

Dzień Dziecka w Galerii Jurajskiej

2019-05-29 13:38:10 informacje
img

Dziesiątki atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka zapowiada na piątek i sobotę 31 maja-1 czerwca Galeria Jurajska.

Na bulwarach Warty, w zielonej strefie, staną m.in. park linowy, tor ninja, basen z piłkami oraz ściana wspinaczkowa. Ponadto będzie okazja, żeby przejechać się superpociągiem oraz wypocząć w strefie relaksu.

Dla najmłodszych przygotowano także cyrkowe show, warsztaty akrobatyczne, malowanie buziek, zaplatanie kolorowych warkoczyków, zabawy z megamaskotkami oraz dużo, dużo słodkiej waty cukrowej i popcorn dla wszystkich! Nie zabraknie także atrakcji w klimacie kultowych bajek Nickleodeona, w tym dmuchanych zamków i namiotów pneumatycznych ze slime'owymi zabawami.

W centrum budynku galerii  staną strefy zabaw nawiązujące do postaci z bajek Nickelodeon. W strefie Psiego Patrolu będzie można wcielić się w detektywa i m.in. zbadać swój odcisk palca. W strefie Spongeboba pojawi się natomiast specjalna ściana dotykowa z grą multimedialną. W strefie Shimmer i Shine powstanie kącik plastyczny i odbywać będą się konkursy. Natomiast w strefie Blaze będziemy budować z megaklocków.

Początek zabawy o godz. 10:00.

 

Page generated in 0.029 seconds.