Z ostatniej chwili

Dzikie wysypisko

2019-03-25 11:23:53 informacje
img

Dzielnicowy z Myszkowa, weryfikując zgłoszenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, natknął się na dzikie wysypisko śmieci. Mundurowy ustalił również ich właściciela. 29-latka, która wyrzuciła swoje śmieci w miejscu niedozwolonym, została ukarana mandatem - informuje myszkowska Policja.
Policjanci z Myszkowa poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa zostali powiadomieni, że w rejonie masywu leśnego w Łutowcu ktoś zaśmiecił teren. Dzielnicowy gminy Niegowa zajął się tą sprawą. W Łutowcu, w masywie leśnym odnalazł nielegalne wysypisko śmieci. Dokładnie sprawdził znalezisko i wśród plastikowych odpadów natrafił na trop, który doprowadził go do właścicielki śmieci. Złożył wizytę 29-latce. Kobieta  przyznała się do winy. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem i posprzątała to miejsce.

Każdy mieszkaniec może się podzielić z Policją swoimi spostrzeżeniami za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa o zagrożeniach występujących w jego otoczeniu. Mundurowi weryfikują każde zgłoszenie.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.0373 seconds.