Z ostatniej chwili

Elektryczne śmieci w moim mieście

2020-12-08 13:10:35 informacje
img

„Elektryczne śmieci w moim mieście”- to hasło konkursu, do udziału w którym zaprasza częstochowskich przedszkolaków, uczennice i uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych Centrum Usług Komunalnych - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Wystarczy poruszyć wodze wyobraźni i wykonać pracę, której głównymi bohaterami będą Czerwony Pojemnik oraz konieczność właściwej utylizacji zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego i baterii z wykorzystaniem czerwonych pojemników.

Konkurs ma zainteresować młodych ludzi recyklingiem, właściwą utylizacją sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii z wykorzystaniem czerwonych pojemników, których coraz więcej można spotkać na ulicach Częstochowy.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu, do udziału w którym zachęca Centrum Usług Komunalnych w Częstochowie, znajdują się na stronie internetowej https://szkolnecentrumrecyklingu.pl

Organizatorem konkursu w ramach w ramach projektu Elektryczne Śmieci jest Fundacja Odzyskaj Środowisko, a partnerem AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

Page generated in 0.0156 seconds.