Z ostatniej chwili

Ferie z filmem

2020-01-13 13:11:10 informacje
img

Ośrodek Kultury Filmowej Iluzja zaprasza dzieci codziennie przez całe ferie na specjalnie dla nich przygotowane seanse. Będzie można zobaczyć „Czarownicę 2”, „Basię 3”, „Szybkich i śnieżnych”, „Młodego Renifera Alexa”, „Maronę psią opowieść” oraz „Krainę lodu 2”.

 

CZAROWNICA 2 dubbing /9+

USA 2019, 119 min., reż. Joachim Rønning

wyk.: Angelina Jolie, David Gyasi, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Imelda Staunton i in.

Widowiskowa baśń, kontynuacja hitu sprzed pięciu lat. Księżniczka Aurora zdążyła już zapomnieć o przekleństwie, którego ofiarą padła w poprzednim filmie, a książę Phillip w końcu się oświadcza. Szykuje się wesele, które może połączyć ludzkie królestwo z magicznymi stworzeniami z wrzosowisk i kniei. Czarownica, ich pani i obrończyni, a zarazem przybrana matka Aurory, nie jest jednak zachwycona ślubnymi planami…

 

BASIA 3  animacja / b.o.

Polska 2019, 45 min., od 4 lat

reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski

Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek. W kolejnych czterech epizodach Basia stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

 

SZYBCY I ŚNIEŻNI animacja/dubbing/  6+

Kanada 2019, 89 min., reż. Benoît Godbout   

Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego, w którym zwycięzca może być tylko jeden. Czy pomysłowemu Frankiemu uda się pokonać pewnego siebie i nieco tajemniczego Zaca, który nie ma najmniejszych skrupułów i oszukuje podczas rywalizacji? Chłopiec, pragnąc rewanżu i ponownego, tym razem uczciwego, rajdu, wraz z drużyną wiernych przyjaciół konstruuje nowy, szybszy pojazd, by wygrać rywalizację z Zakiem.

 

 

MŁODY RENIFER ALEX dubbing/b.o.

Francja 2018, 87 min., reż. Guillaume Maidatchevsky

Urzekająca pięknem i majestatem przyrody familijna opowieść, która oczarowała serca widzów, bijąc rekordy oglądalności we Francji i w krajach skandynawskich. Historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera śledzi jego narodziny, przedstawia jego przyjaciół i naturalnych wrogów: lemingi, orły, lisy, łosie, rysie, rosomaki, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki oraz pewną psotną łasicę. A ponadto pokazuje, jak pod opieką kochającej mamy Alex dorasta, by stać się idealnym kandydatem do zaprzęgu Świętego Mikołaja.

 

MARONA – PSIA OPOWIEŚĆ animacja /dubbing /  7+

Belgia/ Francja/ Rumunia 2019, 92 min., reż. Anca Damian

Dynamiczna i wzruszająca historia,  opowiedziana z psiej perspektywy. Marona jest pięknym kundelkiem, który nie ma szczęścia do właścicieli. Świat ludzi bywa skomplikowany, czasem aż za bardzo dla małego psa, który nie chce niczego, oprócz kochającego ją człowieka. Każdy z napotkanych przez suczkę ludzi nadaje jej nowe imię, niestety żaden z domów nie jest na tyle odpowiedzialny, by mogła zagościć w nim na stałe. A gdyby ludzie byli tak samo zależni od zwierząt, jak one od nich?

 

KRAINA LODU 2 animacja /dubbing/ b.o.

USA 2019, 103 min., reż. Jennifer Lee Chris Buck

Druga część niezwykle popularnej baśni Disneya. Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju, dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyrusza w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? Czy ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotkają po drodze?

Koszt biletu to 13 zł.

 

Page generated in 0.016 seconds.