Z ostatniej chwili

Festiwal „Z Kopyta”

2019-08-16 12:54:41 informacje
img

Dla miłośników koni, muzyki i dobrego wypoczynku w Gniazdowie k. Koziegłów odbędzie się impreza, na którą jej miłośnicy czekają cały rok - Festiwal „Z Kopyta”. Rozpoczyna się jutro, w sobotę 17 sierpnia, potrwa dwa dni.

Tym razem odbywać się będzie w kowbojskim stylu, przewidziano więc m.in . wyścigi kowbojskie, pokaz powożenia, zawody Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz konkurs na strój z Dzikiego Zachodu. 

Nie zabraknie  emocji. Dostarczą je m.in .  Zawody Off Road, bieg „Z Kopyta” na 10 km oraz nordic walking. Będą nawet zmagania kulinarne - tradycyjnie już związany z festiwalem konkurs na najsmaczniejsze kopytka.

Czynne będzie Miasteczko Westernowe, w którym: strzelanie z łuku, karabinu, rewolweru, bicza, golenie krowy, nauka kręcenia lassem, poszukiwanie złota, pojedynki rewolwerowców, przejażdżki konne i wozem farmerskim, rzucanie tomahawkami oraz zagroda alpak.

Wśród gwiazd, które wystąpią na festiwalowej estradzie, są: Piersi, Golec uOrkiestra i Margaret, a także Alicja Boncol, zespół Strefa 50, Tomasz Szwed oraz Michał Gasz & Kwar4et Bojowy.

Całość poprowadzi popularny i ogromnie lubiany dziennikarz radiowy Roman Czejarek.

Page generated in 0.0278 seconds.