Z ostatniej chwili

Festiwal kolęd i piosenek świątecznych

2023-11-27 12:50:06 informacje
img

 

Dzieci i młodzież z województwa śląskiego (soliści, duety, zespoły) mogą wziąć udział w Regionalnym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i piosenek świątecznych „ZŁOTA GICHTA”, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.

Zgłoszenia – do 12 grudnia. Przesłuchania odbędą się 15 grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Koncert Laureatów połączony z wręczeniem nagród odbędzie się 17 grudnia. Wydarzenie będzie połączone z występami lokalnych artystów oraz kiermaszem świątecznym. Festiwal zorganizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU, w ramach projektu „ZŁOTA GICHTA”. Wniosek opracowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Porębie oraz wolontariuszkę Marzenę Wyszyńską został pozytywnie rozpatrzony i otrzymał dofinansowanie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra. Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie. Współorganizatorami festiwalu są: Gmina Poręba, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Patronat medialny nad festiwalem objęły portale: Lokalni Kulturalni oraz Zawiercie.365.pl

Karta zgłoszenia oraz regulamin do pobrania na stronach: www.mokporeba.pl oraz www.mbpporeba.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają do odwiedzania kanałów informacyjnych – www.mokporeba.pl www.mbpporeba.pl oraz Facebook: MOK-MBP Poręba.

Kontakt
Miejski Ośrodek Kultury 

ul. Mickiewicza 2 

42-480 Poręba 

tel. 517 - 905 - 774 

tel. 32/67 71 073 

www.mokporeba.pl 

www.bip.mokporeba.pl 

Ilustracja: freepik.com

 

Page generated in 0.0159 seconds.