Z ostatniej chwili

Finał poetyckich zmagań

2022-11-02 12:12:00 informacje
img

W najbliższą sobotę poznamy laureatów 43. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Haliny Poświatowskiej. Finałowi towarzyszą dodatkowe wydarzenia, w tym dwa koncerty – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza na finał 43. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Haliny Poświatowskiej i wydarzenia towarzyszące w dniach 3-5 listopada 2022 r.

Jutro, w czwartek 3 listopada o godz. 17.00 w siedzibie ROK-u (ul. Ogińskiego 13) przewidziano uroczyste ogłoszenie wyników i koncert laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Śpiewanej (wstęp wolny).

W piątek 4 listopada o godz. 17.00 również w siedzibie ROK-u odbędzie się koncert „OSIECKA PO MĘSKU” w wykonaniu Marcina Januszkiewicza przy akompaniamencie Jacka Kity (obowiązują wejściówki).

W sobotę 5 listopada o godz. 17.00 w sali koncertowej Filharmonii Częstochowskiej im. B. Hubermana (ul. Wilsona 16) odbędzie się uroczystość wręczenia nagród laureatom 43. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Haliny Poświatowskiej oraz koncert „JESTEM JULIĄ/Poświatowska” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej i solistek Agaty Widery-Burdy, Iwony Chołuj i Marty Honzatko, które wykonają utwory Haliny Poświatowskiej. Autorem muzyki jest Włodzimierz Krawczyński, a aranżacji Tomasz Chmiel (wstęp wyłącznie z zaproszeniami).

Page generated in 0.0164 seconds.