Z ostatniej chwili

Firmy a klastry energii – śniadanie z przedsiębiorcami

2023-10-03 11:43:19 informacje
img

Firmy a klastry energii – śniadanie z przedsiębiorcami

Najbliższe spotkanie cyklu organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego odbędzie się 5 października. Temat: „Klastry energii – możliwości udziału i korzyści dla firm”. Ale będzie też o fotowoltaice – zapowiada Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Prelegentem będzie Wojciech Chowaniak – koordynator klastrów energii w regionie częstochowskim z firmy DOEKO GROUP SP. Z O.O. To firma specjalizująca się w doradztwie technicznym, projektowym, dotacyjnym, finansowym i zarządczym projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz efektywności energetycznej.

Tym razem organizatorzy zapowiadają też dodatkowy temat: „Fotowoltaika jako usługa – możliwości obniżenia kosztów energii przez firmy”. Zostanie on zaprezentowany przez przedstawiciela firmy Zielona energia by EDP, zajmującej się dostarczaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych, indywidualnych i gospodarstw rolnych.

Gościem specjalnym będzie prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

„Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się w najbliższy czwartek 5 października w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział jest bezpłatny. Trzeba się tylko zarejestrować do 3 października – za pomocą formularza na stronie internetowej ARR – zakładka „Śniadania z przedsiębiorcami”. 

Pytania w sprawie spotkania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

 

Ilustracja: Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0155 seconds.