Z ostatniej chwili

Fundusze europejskie - spotkania informacyjne

2018-11-26 18:47:55 informacje
img

Realizacja i rozliczanie projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego będą tematami bezpłatnego spotkania, na które w czwartek 29 listopada zaprasza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Początek o godz. 10.00.  
Spotkanie zatytułowane „Realizacja i rozliczanie projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL 2014-2020” jest przeznaczone dla osób i instytucji, które chcą pozyskać wiedzę z zakresu realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.  
W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.  
Omawiane będą następujące zagadnienia:
- Realizacja projektów współfinansowanych z EFS
- Istotne aspekty kwalifikowalności wydatków na etapie realizacji projektów współfinansowanych z EFS
- Najczęściej popełniane błędy w udzielaniu zamówień
- Rozliczanie i kontrola projektów współfinansowanych z EFS
Szkolenie odbędzie się w sali nr 3  Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego (ul. Wały Dwernickiego 117/121) w godz. 10.00-13.00. Rejestrację uczestniczek i uczestników zaplanowano między godz. 9.45 a 10.00.  
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.arr.czestochowa.pl i przesłać go na adres lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl
Organizatorem wydarzenia jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.arr.czestochowa.pl lub pod numerami telefonu 34/360 56 87 lub 34/324 50 75 - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0342 seconds.