Z ostatniej chwili

Futsal Cup 2019

2019-12-17 11:11:24 informacje
img

Piątą edycję turnieju piłki nożnej halowej jednostek miejskich „Futsal Cup” wygrała drużyna Urzędu Miasta, wyprzedzając Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego SA oraz Miejski Zarząd Dróg i Transportu. Organizatorem imprezy w hali Polonia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W rywalizacji wzięło udział tym razem 6 drużyn reprezentujących: Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Sobuczynie Sp. z o.o., Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Zarząd Dróg i Transportu (przy wsparciu Miejskiego Szpitala Zespolonego), Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego SA, Straż Miejską oraz Urząd Miasta Częstochowy (ze wsparciem dwóch radnych Młodzieżowej Rady Miasta).

Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. W takiej formule najwięcej punktów zdobyła drużyna Urzędu Miasta, która zanotowała cztery zwycięstwa i jeden remis. Również bez porażki, ale z jednym remisem więcej, turniej zakończył zespół „Wodociągów”. Co ciekawe, wyniki kolejnych spotkań ułożyły się w taki sposób, że ostatni mecz turnieju (UM kontra MZDiT) decydował o kolejności miejsc od 1 do 3.

W trakcie turnieju nie zabrakło ambitnej i zaciętej walki, ale – co ważne – obyło się bez poważniejszych kontuzji. Wszystkie drużyny na zakończenie otrzymały pamiątkowe puchary oraz pamiątkowe zdjęcia.

Urzędowa drużyna wywalczyła zwycięstwo w turnieju w składzie: Kamil Baran (Wydział Windykacji Należności), Marek Czerwiński (dyrektor generalny UM), Alan Homa (Młodzieżowa Rada Miasta), Maciej Kaźmierczak (Wydział Kontroli), Mariusz Ludynia (Wydział Nadzoru i Administracji - kapitan drużyny), Jakub Sikora (przew. Młodzieżowej Rady Miasta), Kamil Skubiszewski (Kancelaria Prezydenta), Włodzimierz Tutaj (rzecznik prasowy UM).

Fot. MOSiR

Page generated in 0.0183 seconds.