Z ostatniej chwili

Geodezja i kartografia – ograniczenia

2020-03-13 14:47:02 informacje
img

Wykonawcy robót i interesanci Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Miasta muszą się liczyć z ograniczeniami w pracy jednostki. Do odwołania zostaje zawieszona bezpośrednia obsługa.

Archiwum zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Wydziale Geodezji i Kartografii Urzędu Miasta Częstochowy zostało zamknięte dla bezpośredniej obsługi do odwołania. 

Bezpośrednia obsługa wykonawców prac geodezyjnych, w tym przekazywanie materiałów analogowych i/lub uwierzytelnionych map przeznaczonych dla zleceniodawcy, zostaje zawieszona do odwołania. 

O wszelkich zmianach dotyczących obsługi wydział będzie informował na bieżąco i przede wszystkich drogą elektroniczną. 

Prace geodezyjne można zgłaszać drogą elektroniczną na adres: godgik@czestochowa.um.gov.pl lub za pośrednictwem platformy ePUAP.

Pracownicy Wydziału Geodezji i Kartografii będą pracować normalnie, tzn. zbiory danych i inne materiały z zasobu geodezyjnego i kartograficznego dla zgłoszonych i zgłaszanych prac geodezyjnych będą udostępniane, jednak wyłącznie drogą elektroniczną.

Prawdopodobnie w najbliższych dniach zostanie uruchomiony punkt obsługi dla interesantów Wydziału Geodezji i Kartografii, gdzie będzie można m.in. przedłożyć zawiadomienie o wykonaniu pracy geodezyjnej wraz z operatem do weryfikacji.

Wszelkie pytania/prośby należy kierować na adres godgik@czestochowa.um.gov.pl

 

Page generated in 0.0148 seconds.