Z ostatniej chwili

Giełda zajęć pozalekcyjnych

2019-08-29 14:54:52 informacje
img

Giełda zajęć pozalekcyjnych w sobotę 31 sierpnia odbędzie się w Galerii Jurajskiej. Ofertę przedstawi blisko 30 placówek oświatowych.

Podczas wydarzenia będzie okazja, by spotkać się  z przedstawicielami różnych środowisk edukacyjnych i różnych placówek, a tym samym zasięgnąć porady, opinii i znaleźć wsparcie. Zyskamy odpowiedzi na takie pytania jak: Jak zagospodarować czas dziecku po lekcjach i zachęcić je do aktywności fizycznej i umysłowej? Gdzie zwrócić się, jeśli nasze dziecko wykazuje talent artystyczny, sportowy lub jest „ścisłowcem"? Jak pomóc najmłodszym w nauce, kiedy w dzienniku pojawiają się słabe oceny?

Uczestnicząc w lekcjach pokazowych, dzieci dowiedzą się, jak takie zajęcia wyglądają „od środka”. To idealna okazja, aby się zainspirować, znaleźć nowe zainteresowanie lub rozwinąć już to kiełkujące. Giełda to także szansa, aby dopomóc utalentowanym uczniom.

W tym roku na wydarzeniu będzie można spotkać przedstawicieli m.in. szkół językowych, sportowych, artystycznych, tańca, muzycznych i zajmujących się robotyką. Poza tym pojawią się placówki idealne dla dzieci lubiących nauki ścisłe oraz informatykę. Nie zabraknie także ośrodków rozwijających talenty sportowe, w tym szkół sztuki walki czy piłki nożnej.

Wśród wystawców pojawią się także kluby sportowe, w tym Częstochowianka, która poszukiwać będzie młodych, siatkarskich talentów. Giełda to idealna okazja dla tych, którzy odkryli już w sobie talent lub mają ochotę go dopiero odkryć.

Podczas spotkania w Jurajskiej nie zabraknie także porad psychologów i pedagogów. Na miejscu będzie można także poszukać korepetytorów m.in. z języków obcych czy matematyki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i licealiści.

Giełda Zajęć Pozalekcyjnych odbędzie się w godzinach od 12:00 do 18:00. Wstęp wolny.

 

Page generated in 0.0293 seconds.