Z ostatniej chwili

Groźny wypadek na drodze między Mokrą a Miedźnem

2020-08-24 13:44:31 informacje
img

Do groźnego wypadku doszło wczoraj, w niedzielę 23 sierpnia na drodze między Mokrą a Miedźnem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-letni mężczyzna kierujący fiatem na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo - informuje kłobucka Policja

Do wypadku doszło około godziny 10.20. 48-letni mężczyzna kierujący fiatem, mieszkaniec gminy Miedźno, jadąc w kierunku miejscowości Miedźno, na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze, uderzając w przydrożne drzewo.

Stan trzeźwości mężczyzny kierującego fiatem, który na skutek wypadku doznał obrażeń ciała, będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi. Poszkodowany został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych.

Page generated in 0.0141 seconds.