Z ostatniej chwili

Groźny wypadek w Opatowie

2020-02-25 10:54:30 informacje
img

Do groźnego wypadku doszło w piątek po południu przy ul. Częstochowskiej w Opatowie. 61-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym hyundai nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Krzepic samochodowi ciężarowemu mercedes. Kierująca hyundaiem z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do częstochowskiego szpitala – informuje kłobucka Policja.

Do wypadku doszło tuż przed 16.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 61-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym hyundai (mieszkanka gminy Opatów), jadąc ul. Kościuszki w Opatowie, nie udzieliła pierwszeństwa jadącemu w kierunku Krzepic 44-letniemu kierowcy ciężarowego mercedesa (mieszkaniec gminy Opatów).

Na skutek wypadku poważnych obrażeń ciała doznała kierująca hyundaiem kobieta, z obrażeniami ciała została zabrana do częstochowskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki. Obecnie przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

 

Page generated in 0.0216 seconds.