Z ostatniej chwili

Grudniowe śniadanie z przedsiębiorcami

2018-11-29 13:03:25 informacje
img

„Podatki i opłaty lokalne w mieście Częstochowa w 2019 roku” to temat kolejnego spotkania z cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami”, które 6 grudnia odbędzie się w Parku Przemysłowo-Technologicznym - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Podczas spotkania, którego prelegentem będzie Elżbieta Woźniak - naczelnik Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miasta Częstochowy, oprócz omówienia kwestii przyszłorocznych stawek podatku od nieruchomości oraz podatku od środków transportowych, przypomniany zostanie także zakres zwolnień w podatku od nieruchomości w Częstochowie w ramach wprowadzonych przez władze miasta programów pomocy publicznej.
Spotkanie odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121) w czwartek 6 grudnia. Rozpocznie się o godz. 8:30 i potrwa ok. 2 godzin.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowani uczestnictwem są proszeni o rejestrację do 5 grudnia za pomocą formularza na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego: www.arr.czestochowa.pl  w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami”.
Osobą do kontaktu jest Olga Przybylik (ARR). Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Page generated in 0.0414 seconds.