Z ostatniej chwili

Huta szkła Stolzle Częstochowa sponsorem tytularnym AZS 2020 Częstochowa!

2018-10-30 13:58:04 informacje
img

Nowego sponsora tytularnego AZS 2020 Częstochowa ogłoszono podczas konferencji prasowej zwołanej na dziś, wtorek 30 października. Została nim huta szkła Stolzle Częstochowa, która swoim wsparciem objęła również Częstochowską Akademię Siatkówki. 
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa – pod taką nazwą od dzisiaj będą występowały młodzieżowe drużyny akademików. Roczną umowę podpisano we wtorek, 30 października. 
- Nasza współpraca z klubem doskonale wpisuje się w prowadzoną przez nas politykę marketingową. Stolzle Częstochowa od lat wspiera lokalny sport, o czym wiedzą kibice siatkówki, żużla czy piłki nożnej, czas więc na młodzież, z którą wiążemy ogromne nadzieje – mówił Artur Wołoszyn, dyrektor Zarządzający Stolzle Częstochowa. 
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa to klub skupiający wyłącznie chłopców w wieku 7-18 lat. Celem założonego w 2013 roku Stowarzyszenia było sześcioletnie szkolenie młodzieży, która w 2020 r. zasili drużynę AZS-u Częstochowa, występującego w I lidze. Cel poniekąd osiągnięto już teraz. Obecnie w drużynie prowadzonej przez Sinana Tanika gra dwóch wychowanków „młodzieżówki”, tj. Hubert Mańko i Krzysztof Rykała. 
- W AZS 2020 Częstochowa tkwi ogromny potencjał, o czym świadczą ostatnie, niezwykle udane sezony i zdobycie tytułu Mistrza Polski kadetów. Tutaj jest podobnie, jak w naszym zakładzie. Jeśli widzimy, że pracownicy mają ambicje i chęci, staramy się im umożliwiać dalszy rozwój i wspierać ich w tym nie tylko finansowo. Liczę na to, że spotkamy się tutaj za kilka lat, świętując awans juniorów do I Ligi, może kolejne mistrzostwo Polski, a to wszystko pod szyldem Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa – dodał dyrektor zakładu. 
Huta Szkła Stolzle Częstochowa z siedzibą przy ul. Warszawskiej w Częstochowie to jeden z liderów zatrudnienia w Częstochowie. Dziennie zakład produkuje przeszło 500 ton szkła, a jego produkty trafiają do klientów różnych marek, m.in. Avonu, Cisowianki, Rosendahla, Polpharmy czy Eveline. Stolzle Częstochowa od lat angażuje się w działania charytatywne i sportowe, z czego doskonale znana jest w lokalnym środowisku.

Page generated in 0.0352 seconds.