Z ostatniej chwili

II edycja Projektu Metamorfoza

2019-09-25 11:19:23 informacje
img

Właśnie ruszyła rekrutacja do Projektu Metamorfoza w Częstochowie. To już druga edycja tego przedsięwzięcia. 
90 dni pracy nad ciałem i umysłem. Pod okiem najlepszych specjalistów (ponad 40 Partnerów) z różnych dziedzin. 

Spośród chętnych organizatorzy wybiorą 4 osoby, które będą chciały przejść holistyczną i odważną metamorfozę. Do dyspozycji uczestników będą: dietetycy, fizjoterapeuci, masażyści, 2 trenerów personalnych i to oni zadbają, by uczestnicy przeszli oczekiwaną zmianę. Na finiszu Projektu będą również m.in.: fryzjer, stylista, makijażystka, kosmetyczka oraz fotograf, który uwieczni zmiany w przepięknej sesji zdjęciowej. Cały projekt zakończy się uroczystą Galą w połowie kwietnia 2020 r. 

Przez cały Projekt uczestnikom będzie towarzyszyć coach - mentor – trener, by zmiany, które uczestnicy chcą osiągnąć, były dojrzałą decyzją i efektem na stałe, a nie na chwilę. 

Patronat medialny objęły Zdrowa Częstochowa oraz Telewizja Orion. 

Prowadząca i Organizatorka, Małgorzata Stanior – dietetyk, mówi wprost: 
- Każda z wybranych osób będzie traktowana indywidualnie. To ważne, bo chociażby sama dieta powinna być dostosowana do wieku, płci, temperamentu i odrębnych predyspozycji uczestników Projektu. Wszystkie aktywności są tak zaplanowane, aby uczestnicy po 3 miesiącach doświadczyli trwałych i satysfakcjonujących zmian. Uczestnicy Projektu Metamorfoza staną się inspiracją dla innych osób, obserwujących ich zmianę i osiągnięte efekty. Pokazując, że zmiana jest możliwa i realna w każdym wieku i na każdym etapie naszego życia. 

- …Często pojawiają się ucieczka od realizacji zaplanowanych celów i wymówki w stylu „Nie mam czasu”, „To jest trudne..”, „ Nie daję rady…” itp. Dlatego jestem w tym Projekcie, aby wspierać uczestników i stwarzać im przestrzeń, by proces zmiany przebiegał świadomie i z trwałymi efektami - mówi Mariola Trzepizur – coach, trener, mentor, która będzie dbała o zmianę mentalną uczestników Projektu. 

Projekt Metamorfoza zmienia uczestników na stałe, pomaga im spojrzeć na siebie inaczej i wydobyć z nich to, co najlepsze. Uczy, jak radzić sobie w życiu, w każdej jego dziedzinie. Pokazuje, jak pokonywać trudności i zamieniać je w realne cele. Dodaje motywacji, inspiracji i energii na dalszą życiową drogę. 

SZCZEGÓŁY: 

 NABÓR DO PROJEKTY 
od 1 września 2019 r. do 30 października 2019 r. 

 START PROJEKTU 
od 13 stycznia 2020 r. 

 ZAKOŃCZENIE PROJEKTU 
17 kwietnia 2020 r. – uroczysta Gala Projektu 

ZASADY: 

- udział w projekcie mogą wziąć kobiety i mężczyźni powyżej 18. roku życia 

- z powodu szerokiej gamy zabiegów i zajęć organizatorzy wymagają dyspozycyjności przez cały okres projektu (dopasowanie zabiegów i konsultacji do pracy i obowiązków codziennych, tak aby każdy wykorzystał usługi zawarte w Projekcie) 

- udział w projekcie biorą 4 osoby 

- ogłoszenie o zakwalifikowaniu do projektu nastąpi 10 grudnia 2019 r. 

- aby wziąć udział w rekrutacji, należy wysłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem/zdjęciami (opisz, dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie, co byś chciał/a zmienić, dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać) 

- zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: projektmetamorfoza@interia.eu 

- do zgłoszenia należy dodać koniecznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych (np. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wysyłanie maili, smsów, kontakt telefoniczny przez Gabinet Dietetyczny Dietetyka i Żywienie na potrzeby procesu rekrutacji Projektu Metamorfoza). 

CZAS NA TWOJĄ ZMIANĘ! ZAOPIEKUJ SIĘ SOBĄ! 

link do wydarzenia 

https://www.facebook.com/events/437718646846549/

link do fp 

https://www.facebook.com/Projekt-Metamorfoza-Częstochowa-691879057927262/?modal=admin_todo_tour

Page generated in 0.0219 seconds.